Top

تفاوت اکانت هکی و قانونی چیست

 • 1

 • تفاوت اکانت قانونی و هکی چیست

  فروشگاه اکانت قانونی بازی پی اس گیمینگ مفتخر است که اعلام کند تمام بازی های فروشگاه بصورت قانونی و با ایمیل اصلی سایت خریداری شده و تضمین مادام العمر دارد.

   

  اکانت هکی یا نام دیگر آن ترکیبی که از سوی فروشندگان آن برای مناسب جلوه دادن بکار برده میشود.

   

  این اکانت ها به این دلیل نام “اکانت ترکیبی” را به خود اختصاص دادند که بیشتر از یک عنوان در خود دارند. معمولا بیشتر اکانت های ترکیبی حداقل دارای یک ماه اشتراک در شبکه پلی استیشن تحت عنوان PlayStation Plus هستند و این نیز یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن ها می باشد. اما معمولا این سوال برای خریداران پیش می آید که “یک اکانت ترکیبی چونه تهیه میشود؟”

  یک کاربر، بازیهای زیادی را در اکانت خود خریداری میکند و همچنین اکانت خود را عضو اشتراک PlayStation Plus نیز قرار داده است. حالا یک شخص با ترفند ها و برنامه های مربوطه، رمز اکانت را به دست می آورد.و در واقع اکانت را هک میکند.

  ***هشدار: در صورت استفاده از اکانت های هکی و خریداری شده با گیفت غیرقانونی چنانچه شخصی که اکانت وی هک شده مطلع گردد و شرکت سونی را از این قضیه از طریق پشتیبانی قوی سونی با خبر سازد دستگاهی که از بازی هکی استفاده کرده است ممکن است برای مدت نامعلومی بن یا قفل شود و هیچ گارانتی نیز از کسانیکه بازی هکی ارائه میدهند هم شما نمیتوانید دریافت کنید و نهایت ضمانت آنها 5 دقیقه است.

  اکانت قانونی اکانتی است که مستقیما توسط فروشگاه ما ایمیل آن ساخته شده و بازی را با گیفت قانونی مستقیما از شرکت سونی خریداری کرده ایم و آن را در قالب قوانین خود پلی استیشن در قالب ظرفیت دو و سه ارائه میدهیم و دارای ضمانت مادام العمر و قابلیت فروش مجدد میباشد.


  ادامه مطلب