Top

اکانت بازی قانونی چیست

 • 1

 • اکانت بازی اشتراکی چیست

  اکانت قانونی بازی PS4

   

  فروشگاه پی اس گیمینگ برای آسان نمودن امکان تجربه بازی های پلی استیشن 4 طرح اکانت بازی قانونی را انتخاب نموده.

  در این طرح که کاملا قانونی از سمت خود شرکت سونی ارائه شده برای تجربه بازی بدون واسطه و دلال , بازی را مستقیما از سایت سونی خریداری میکنیم و امکان استفاده اشتراکی یا شریکی یا شیرینگ که به آن گفته میشود برای مشتریان عزیز در قالب ظرفیت های اول و دوم و سوم فراهم نمودیم.

  در این طرح بدون کوچکترین دخالتی از سوی سایر کاربران شما میتوانید بازی مورد علاقه خود را با قیمت بسیار کمتر از دیسک تهیه کرده و در هر زمان بازی را به فروشگاه ما بفروشید یا تعویض کنید.

  در زیر به شرح جزییات این دو ظرفیت میپردازیم:

  ظرفیت دو

  کاربرانی که قصد استفاده از بازی و فروش مجدد آن را دارند می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند. بازی‌های ظرفیت دوم از هر نظر شامل ضمانت می‌شوند و کاربران می‌توانند با خیالی آسوده از این نوع بازی‌ها استفاده کنند.

  1. امکان بازی بصورت آنلاین دارد
  2. امکان بازی بصورت آفلاین دارد
  3. امکان استفاده بر روی تمام یوزر های کنسول دارد
  4. امکان نصب دوباره دارد
  5. گارانتی در صورت قفل شدن دارد
  6. قابلیت فروش مجدد و تعویض دارد

   

  ظرفیت سوم

  کاربرانی که قصد استفاده از بازی و فروش مجدد آن را دارند می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.بازی‌های ظرفیت سوم از نظر کارایی و دسترسی، شباهت زیادی به بازی‌های ظرفیت دوم دارند و تنها تفاوت آن‌ها عدم امکان استفاده بر روی User دیگر و همچنین عدم امکان استفاده بصورت آفلاین است. این بدان معناست که برای استفاده از بازی‌های ظرفیت سوم باید اتصال اینترنت بر روی کنسول برقرار باشد اما نیازی به بالا بودن سرعت نیست و حتی با پایین‌ترین سرعت ممکن نیز می‌توان از این نوع بازی‌ها استفاده کرد و حجمی از اینترنت شما مصرف نخواهد کرد.

  1. امکان بازی بصورت آنلاین دارد
  2. امکان بازی بصورت آفلاین ندارد
  3. امکان استفاده فقط بر روی یوزر خود اکانت بازی میسر است
  4. امکان نصب دوباره دارد
  5. گارانتی در صورت قفل شدن دارد
  6. قابلیت فروش مجدد دارد

  ادامه مطلب